Порошенко підтримав Супрун, але рішення суду коментувати відмовився

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Президент Петро Порошенко заявив, що підтримує в. о. міністра охорони здоровʼя Уляну Супрун, яку Окружний адміністративний суд Києва усунув від виконання обовʼязків.

У той же час Порошенко відмовився коментувати дане судове рішення. «Хочу підкреслити, що я як президент коментувати рішення суду за законом не маю права. Хочу підкреслити, що пані Супрун має повну підтримку президента України», — заявив він на прийомі компаній-членів Американської торгової палати в Україні.

Крім того, Порошенко підтвердив наявність у голови МОЗ українського громадянства. «Хочу підкреслити і нагадати, що питання громадянства належить до виключної компетенції президента України. У мене нещодавно була зустріч з пані Уляною, і підкреслюю: пані Уляна є громадянкою України згідно з указом, який підписав президент України Петро Порошенко про надання їй українського громадянства. Крапка», — заявив президент.

Наше економічне партнерство з ЄС та США ми розглядаємо як співпрацю у одному з дуже важливих вимірів єдиного і цілісного євроатлантичного простору. Україна є його невід’ємною частиною. Ми прагнемо водночас і в Євросоюз, і в НАТО, бо це наша спільна цивілізація. Про це говорив сьогодні на Щорічному прийнятті компаній-членів Американської торговельної палати в Україні.Завдяки Угоді про асоціацію нам відкрився європейський ринок. Економіка вистояла і почала зростати. І це власне, лише тепер відкриває можливості для зростання рівня життя людей. Ще більшого значення набуває ЗВТ з Євросоюзом, яка стала також і трампліном для виходу на інші ринки.Сподіваюся, у четвер ВР у другому читанні підтримає поправки до Конституції, які забезпечать незворотність руху України до ЄС і НАТО.

Gepostet von Петро Порошенко am Dienstag, 5. Februar 2019

Порошенко додав, що цінує те, що Супрун, уряд і парламент зробили у напрямі медичної реформи, а також подякував Супрун за сприяння у впровадженні сільської медицини.