Bloomberg: Трамп вимагав у бізнесмена Павла Фукса $20 млн за назву вежі в Москві у 2006 році

Автор:
Ольга Матвєєва
Дата:

У 2006 році за дозвіл дати хмарочосу, будівництво якого планувалося в Москві, назву Trump Tower нинішній президент США Дональд Трамп виставив ціну в $20 млн бізнесмену Павлу Фуксу. Про це пише Bloomberg.

Фукс розповів, що в 2006 році він зустрічався у Москві з дітьми Трампа, Іванкою і Дональдом Трампом — молодшим, щоб обговорити проект після кількох зустрічей із старшим Трампом у США. За словами Фукса, він запропонував Трампу заплатити $10 млн у розстрочку, але Трамп зажадав $20 млн за право використовувати ім'я Трампа в московському проекті.

«Він сказав, що $20 млн — смішні гроші, — згадує Фукс. — Я сказав: ні, це багато грошей. Ми не змогли дійти згоди».

Бізнесмен сказав, що в останній раз він бачив Трампа в 2009 або 2010 році в Майамі, де перша дружина Фукса володіє нерухомістю. Він сказав, що пішов на велику вечірку, яку Трамп влаштовував у Палм-Біч, але вони не обговорювали московський проект.

Видання уточнює, що не має у своєму розпорядженні прямих підтверджень слів бізнесмена.

  • Команда Мюллера зацікавилася українцями, які були присутні на інавгурації Трампа в 2017 році. Серед тих, кого згадують, — екс-нардепи Сергій Ківалов і Андрій Артеменко, чинні парламентарі Сергій Льовочкін і Борислав Береза, а також бізнесмен Павло Фукс.
  • Після того як один з юристів президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані заявив, що «жодних планів щодо будівництва вежі Трампа в Москві не було», інформаційний портал Buzzfeed News опублікував документи з планами будівництва.
  • Трамп неодноразово заперечував наявність будь-яких ділових інтересів у Росії. Але в минулому році BuzzFeed News показали, що переговори щодо башти тривали принаймні до червня 2016 року, всього за кілька тижнів до того як Трамп висунув свою кандидатуру від республіканців.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо