На Берлінському кінофестивалі відбудеться премʼєрний показ українсько-польського історичного трилера «Гарет Джонс»

Перегляди:
2518
Автор:
Ольга Матвєєва
Дата:

WESTEND FILMS

Премʼєра стрічки «Гарет Джонс» (міжнародна назва «Mr. Jones»), яка бере участь в основному конкурсі 69-го Берлінського кінофестивалю, відбудеться 10 лютого о 22:00 (23:00 за київським часом). Про це йдеться на сайті фестивалю.

Дата світової прем’єри фільму «Гарет Джонс»

Анонсована дата світової прем’єри історичного трилера Гарет Джонс на Berlinale - Berlin International Film Festival!10 лютого відбудеться урочиста прем’єра стрічки в рамках основної конкурсної програми Berlinale. А до того на представників преси чекає окремий показ та офіційна прес-конференція за участю номінантки на премію «Оскар» режисерки Аґнєшки Голланд та виконавців головних ролей Джеймса Нортона і Пітера Сарсгаарда.Більше інформації за посиланням: https://kinorob.com/uk/news/text/276-stala-vidoma-data-svitovoyi-premyeri-filmu-garet-dzhons-v-ramkakh-berlinskogo-mizhnarodnogo-kinofestivalyu.У широкий український та світовий прокат стрічка вийде восени 2019 року!А якщо ви оминули 2-хвилинне відео фільму в виданні Variety, то дивіться його просто зараз!#MrJones #GarethJones #Berlinale #ЗарадиПравди #ГаретДжонс

Gepostet von Гарет Джонс am Donnerstag, 31. Januar 2019

Історичний трилер «Гарет Джонс», який створюється спільними зусиллями Польщі (Film Produkcja), України (FILM.UA Group, Kinorob за підтримки Держкіно України) і Великобританії (Boy Jones Films), відібрали в основну програму Berlinale — Берлінського міжнародного кінофестивалю.

  • Фільм режисера Агнешки Холланд (Agnieszka Holland) розповідає про британського журналіста Гарета Джонса. У 1933 році він вирушив у Радянський Союз, щоб викрити і донести до світової спільноти правду про злочини сталінського режиму та Голодомор в Україні.
  • Згодом журналістське розслідування стало основою для написання роману Джорджа Оруелла «Колгосп тварин».
  • Кінострічка буде боротися за головний приз — «Золотого ведмедя».