В Україні з 1 травня зміняться правила технічного огляду автомобіля. Власників авто зобовʼяжуть клеїти на скло спеціальну мітку

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

В Україні з 1 травня набудуть чинності нові правила проходження технічного огляду автомобіля. Результат проходження обовʼязкового технічного контролю (ОТК) додатково буде фіксуватися на лобовому склі авто за допомогою RFID-мітки — наліпки з радіочастотною ідентифікацією.

Як повідомляє головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ, нововведення зменшить ризик фальсифікації протоколів ОТК.

Відбулися зміни в процедурі проведення ОТК 👨🏽‍🔧🚚🚖Власники транспортних засобів будуть зобов'язані закріплювати RFID -...

Gepostet von Головний сервісний центр МВС am Sonntag, 10. Februar 2019

«Контролюючим органам буде легко перевіріти, чи допущено певний транспортний засіб до участі в дорожньому русі: інформацію з мітки радіочастотної ідентифікації незабаром можна буде зчитувати дистанційно за допомогою спеціального технічного обладнання», — йдеться в повідомленні.

Мітка буде видаватися разом із паперовим бланком протоколу про проходження техогляду. Згідно з пунктом 30.2 Правил дорожнього руху, власник авто буде зобовʼязаний закріпити мітку на лобовому склі.