«Хоче перенести справу». СБУ обурена заявою Мангера про причетність свого генерала до вбивства Гандзюк

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Заява голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера про причетність до вбивства активістки Катерини Гандзюк генерала Служби безпеки України Данила Доценка викликає обурення. Про це написала у Facebook спікер відомства Олена Гітлянська.

«Заява Мангера, обґрунтовано підозрюваного в організації вбивства активістки Гандзюк, зроблена під час судового засідання з обрання йому міри запобіжного заходу, викликає навіть не здивування, а обурення. Вона є абсурдною, безпідставною та наклепницькою», — підкреслила Гітлянська.

Шановні журналісти! Через велику зацікавленість заявою Голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера щодо...

Gepostet von Гітлянська Олена am Mittwoch, 13. Februar 2019

Спікер СБУ не виключає, що єдиною метою цієї заяви є «намагання не втілювати великий обсяг доказової бази», яку проти Мангера, за словами Гітлянської, зібрала СБУ, та добитися передачі справи в інший правоохоронний орган.

Під час судового процесу Мангер заявив, що Гандзюк тісно співпрацювала з СБУ та перебувала в прямому підпорядкуванні генерала СБУ Данила Доценка.

  • 31 липня 2018 року на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк вилили близько літра кислоти. Вона отримала хімічні опіки 30% тіла. 4 листопада Гандзюк померла в лікарні. 6 листопада Верховна Рада створила Тимчасову слідчу комісію (ТСК) для розслідування нападу на Гандзюк та інших активістів.
  • 11 лютого голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру оголосили про підозру в організації вбивства радниці мера Херсона та активістки Катерини Гандзюк.