В Івано-Франківській області зійшли пʼять лавин. У Карпатах оголосили штормове попередження

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

Facebook / Укравтодор

Синоптики оголосили на 14 лютого штормове попередження у горах і на високогір’ї Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської областей. Про це повідомляє Український гідрометеорологічний цент. Рятувальники також попереджають про значну сніголавинну небезпеку (3 рівень).

Крім того, помірна сніголавинна небезпека (2 рівень) очікується 15 лютого в горах та на високогірʼї Карпат. Туристів на цей період просять утриматися від походів у гори, особливо — без реєстрації у рятувальних пунктах.

‼️ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ‼️⚠️Значна сніголавинна небезпека (3 рівень) зберігається:14 лютого - у горах і на високогір’ї...

Gepostet von Сніголавинна ситуація в Українських Карпатах am Donnerstag, 14. Februar 2019

За минулу добу на Чорногорському хребті в Івано-Франківській області зійшли пʼять лавин. Про це повідомляє управління цивільного захисту населення Івано-Франківської ОДА.

Три лавини — майже 400 кубометрів снігу — зійшли з північно-східного схилу гори Брескул вночі 13 лютого. Звідти ж вдень 13 лютого зійшла ще одна лавина — 1 820 кубометрів снігу. Ще одна лавина на 900 кубометрів снігу зійшла зі східного схилу Говерли.