Політвʼязня Володимира Балуха перевели з Сімферопольського СІЗО. Його адвокат намагається зʼясувати, куди і з якої причини

Автор:
Ольга Матвєєва
Дата:

Українського політвʼязня і активіста Володимира Балуха перевели з Сімферопольського СІЗО. Про це повідомила його дружина, повідомляє Кримська правозахисна група у Facebook.

«Політвʼязня Володимира Балуха етапували з Сімферопольського СІЗО. Про це стало відомо сьогодні, після того як його дружина Наталя Балух знову спробувала передати в СІЗО передачу для українця. Їй не повідомили, куди вивезли Балуха», — йдеться в повідомленні.

Политзаключенного Владимира Балуха этапировали из Симферопольского СИЗО Об этом стало известно сегодня, 18 февраля...

Gepostet von Crimean Human Rights Group am Montag, 18. Februar 2019

Його адвокат намагається зʼясувати, де знаходиться Балух, а також причину, з якої його перевели в інше місце.

17 лютого у СІЗО у Наталії Балух теж не прийняли передачу. Причиною назвали відсутність необхідних для цього документів у відповідальних за прийом передач у СІЗО.

  • Балуха перевели з колонії в Керчі в СІЗО Сімферополя 13 лютого.
  • У «Верховному суді Криму розглянули два клопотання захисту українського активіста і політвʼязня Володимира Балуха. Захист Балуха наполягає на тому, що йому неправильно врахували час, проведений в СІЗО і під домашнім арештом, тому загальний строк покарання Балуху за обома вироками має бути меншим.
  • Український політвʼязень Володимир Балух 9 жовтня 2018 року вирішив припинити голодування. Він почав його 19 березня 2018 року. Тоді набув чинності вирок російського суду за сфабрикованою справою проти активіста — 16 січня 2018 року Балуха визнали винним у зберіганні боєприпасів. З перервою він голодував понад 200 днів.
  • ФСБ Росії затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі будинку, де живе Балух, 90 патронів і кілька тротилових шашок. Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію — за прапор України у дворі його будинку.