«Квантовий стрибок Шевченка» закінчився. Виставку закрили через порізані картини

Автор:
Борис Васильківський
Дата:

Олександр Синиця / УНІАН

Національний музей Тараса Шевченка, Київський метрополітен і ілюстратор Олександр Грехов вирішили достроково закрити виставку «Квантовий стрибок Шевченка. Метро». Про це повідомляє музей на своїй сторінці у Facebook.

Раніше активіст з Вінниці Юрій Павленко, відомий як «Хорт», порізав картини на станції метро «Тараса Шевченка». За кілька днів до інциденту Павленко висловив обурення з приводу даної інсталяції.

«Звичайно, не обійшлося без негативних коментарів, ми очікували такої реакції, але сподівалися на цивілізований діалог», — наголошується в повідомленні музею.

У музеї заявили, що акти подібного вандалізму й агресії не тільки порушують закони, але і «заперечують саму спробу створення мультикультурного простору». У музеї різко засудили спробу будь-якої окремої групи людей навʼязати суспільству свої уявлення про «правильність» мистецтва.

Національний музей Тараса Шевченка, Київський метрополітен та ілюстратор Олександр Грехов повідомляють про дострокове...

Gepostet von Національний музей Тараса Шевченка am Montag, 18. Februar 2019
  • На київській станції метро «Тараса Шевченка» 10 лютого відкрилася яскрава виставка ілюстратора Олександра Грехова під назвою «Квантовий стрибок Шевченка», яка зображує поета в образах різних кіногероїв та історичних постатей.