Порошенко: США скасували всі зустрічі з представниками Росії після захоплення українських моряків

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Сполучені Штати скасували всі зустрічі з представниками Росії після захоплення в Керченській протоці українських моряків. Про це повідомив президент Петро Порошенко на зустрічі з ініціаторами звернення до генерального секретаря ООН про звільнення українських моряків з російського полону.

«У Мюнхені в рамках конференції з безпеки у мене була зустріч з віце-президентом США Майком Пенсом, який заявив, що керівництво США через акт агресії в Керченській протоці скасувало усі зустрічі з росіянами. І поки не відпустять — зустрічей не буде», — заявив президент.

Зустріч з представниками громадськості та діячами культури – ініціаторами звернення щодо сприяння у звільненні українських моряків

Вдячний усім небайдужим, усім відомими українцям, які долучилися до громадської ініціативи – звернутися до Генсека ООН щодо звільнення українських моряків з полону РФ. Це озброює українського Президента, це озброює українських дипломатів, які зараз відіграють не менш важливу роль, ніж воїни на фронті, захищаючи позицію України.За дуже короткий термін зібрано майже 25 тисяч підписів. Це демонструє, наскільки високо в пріоритеті дій української влади, українського громадянського суспільства, активістів та небайдужих людей стоїть повернення наших хлопців додому з російського полону.Ми говоримо не лише про 24 українських героїв, але й про Сенцова, Сущенка, Балуха, Кольченка та кримських татар, які зазнають тортур лише через те, що відмовляються брати російські паспорти, тримають в серці Україну і не готові йти на співпрацю з окупантами. І це є предметом гордості всіх українців. Ми будемо робити максимум, щоб повернути усіх додому.#FreeUkrainianPOWs

Gepostet von Петро Порошенко am Montag, 18. Februar 2019

Порошенко також заявив, що сьогодні у Верховній Раді виступить президент Європейської ради Дональд Туск, а також будуть підписани зміни до Конституції щодо членства України в ЄС і НАТО. Після цього президент планує відбути в Нью-Йорк на дебати в Генасамблеї ООН про стан справ на окупованих територіях, які проводяться за наполяганням України та за підтримки її союзників.