Організатори скасували світове турне голограми співачки Емі Уайнхаус

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

Greg Gebhardt / Wikipedia

Організатори скасували світовий тур голограми британської співачки, володарки пʼяти «Греммі» Емі Уайнхаус, яка померла у 2011 році від алкоголізму у віці 27 років. Про це пише The Guardian.

Автор ідеї голограма-туру — рекордінгова компанія BASE Hologram. Планувалося, що турне почнеться у 2019 і завершиться в 2021-му. Зображення співачки повинно було проектуватися на сцену перед живим оркестром, який супроводжуватиме голос з її оригінальних записів. Імітувати рухи Емі Уайнхаус на сцені мала справжня актриса. Родичі Уайнхаус дали згоду на цей масштабний проект.

Але у BASE Hologram заявили, що турне відкладається через технічні складнощі. Які саме проблеми виникли з гастролями голографічного зображення Емі Уайнхаус, не повідомляється. Немає інформації також про дати, на які компанія BASE Hologram може перенести тур.

«Ми припиняємо роботу над туром, доки не визначимо, як найкращим чином створити розкішну постановку, яка б належним чином вшанувала памʼять Емі», — йдеться в заяві BASE Hologram у Twitter.