«За сценарієм, на мої рахунки має впасти значна сума». Аваков заявив, що проти нього і МВС готують провокації

Перегляди:
3392
Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Гонтар Володимир / УНІАН

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що проти нього і МВС готуються провокації, щоб дискредитувати поліцію у забезпеченні чесних виборів президента. За його словами, невідомі відправлять на його рахунки велику суму грошей.

Несколько часов назад оперативные источники сообщили мне, что определённые структуры готовят ряд провокаций против меня...

Gepostet von Arsen Avakov am Freitag, 22. Februar 2019

«За сценарієм, на мої рахунки в Україні чи Італії з незрозумілих джерел повинна впасти значна сума грошей в іноземній валюті — нібито за оплату послуг МВС по прикриттю фальсифікації та підкупу виборців на користь певного кандидата. Для повноти ефекту гроші можуть бути російського походження», — написав Аваков в Facebook.

За його словами, «плетуться інтриги» в Україні. Він зазначив, що не укладав жодних союзів з жодним кандидатом у президенти і не збирається цього робити.

Він зазначив, що правоохоронці однаково реагують на порушення кожної політичної партії напередодні виборів.

«На 54-й день виборчої кампанії в МВС і Національну поліцію надійшло 1741 повідомлення про порушення. [...] 77 кримінальних проваджень, 401 адміністративний протокол. Статистика по фігурантам звернень така: «БПП» — 420, «Батьківщина» — 337, «Самопоміч» — 159, «Громадянська позиція» — 124, «Радикальна партія» — 117», — зазначив Аваков.