MARUV не їде на «Євробачення»

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

Facebook / MARUV

Співачка Анна Корсун, більш відома як MARUV, не буде представляти Україну на пісенному конкурсі «Євробачення-2019», незважаючи на перемогу у фіналі національного відбору. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook голова правління НСТУ Зураб Аласанія.

«Тривалі та виснажливі перемовини (пʼять з половиною годин) між НСТУ та командою виконавиці MARUV принесли наступний результат: сторони згоди не дійшли, угоду підписано не буде», — написав Аласанія.

Тривали та виснажливі перемовини (п'ять з половиною годин) між НСТУ та командою виконавиці MARUV принесли наступний...

Gepostet von Zurab Alasania am Montag, 25. Februar 2019

Зураб Аласанія зазначає, що цьогорічний Національний відбір до конкурсу «Євробачення» було проведено чесно, проте він показав ще одну суспільну проблему — діяльність багатьох українських артистів у країні-агресорі. А також згадав, що мовник-учасник, згідно з правилами «Євробачення», повинен забезпечити неполітичний характер конкурсу.

«Саме для уникнення надмірної політизації конкурсу (що є й вимогою «Євробачення») НСТУ прописало в Угоді умови (для всіх учасників), що сприяли б врегулюванню цього болючого питання. Зокрема: відмову представника України на міжнародному конкурсі від гастролей у рф (три місяці після конкурсу) ... Але... Не всі гарні українські виконавці готові бути гарними культурними дипломатами», — пояснює в своєму дописі Зураб Аласанія.

Заяву щодо виступу на «Євробаченні» MARUV зробили і в НСТУ.

«У виконавця, який представлятиме Україну на міжнародній арені, також є зобов’язання: після підписання договору з ПАТ «НСТУ» на час конкурсу виконавець стає культурним амбасадором України та доносить не лише власну музику, але також стає виразником думки українського суспільства у світі», — йдеться в повідомленні «Суспільного».

Нині ще не прийняли рішення, хто представлятиме Україну на «Євробаченні-2019». Перемовини з наступним кандидатом НСТУ почнуть завтра вранці.