Фаєри та «криваві» гроші. «Нацкорпус» і «Нацдружини» прийшли з пікетом до будинку сина Гладковського

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Представники партії «Національний корпус» і руху «Національні дружини» прийшли з пікетом до будинку сина заступника секретаря Ради нацбезпеки та оборони (РНБО) Олега Гладковського у звʼязку з розслідуванням журналістів Bihus.Info про розкрадання в сфері оборони.

Радикали приїхали в Козин, щоб висловити свої вимоги: взяти під варту всіх учасників схеми, у тому числі Ігоря та Олега Гладковського, усунути з посад керівництво «Укроборонпрому», накласти арешт на майно учасників злочинної схеми, а також провести розслідування.

✊Сьогодні Нацкорпус та Нацдружини прийшли до маєтку сина першого заступника секретаря РНБО Ігора Гладковського в Козині...

Gepostet von Національний Корпус am Dienstag, 26. Februar 2019

📛НАЖИВО!💥Ми вже у Козині, біля маєтку сина першого заступника секретаря РНБО Ігора Гладковського, який, за даними журналістського розслідування, причетний до мільйонних розкрадань в оборонці.🤬✊Вимагаємо негайно взяти під варту корупціонерів Гладковських! #НК_Проти🎯Геомітка у Козині: https://goo.gl/maps/p6kkYcurt4y

Gepostet von Національний Корпус am Dienstag, 26. Februar 2019

Активісти розгорнули біля будинку плакати і розкидали сувенірні грошові купюри, облиті червоною фарбою.

Маєток Гладковського зараз

Gepostet von Roman Igorevich Petushkov am Dienstag, 26. Februar 2019

Після коментарів журналістам активісти запалили фаєри. Акція пройшла мирно, без сутичок. Активісти зазначили, що «це тільки початок».