У БПП заявили, що компанію з дискредитації депутата Березенка організувала Тимошенко

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Космач Олександр / УНІАН

У політсилі «Блок Петра Порошенка» заявили, що лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко є замовником дискредитації народного депутата від БПП Сергія Березенка. Прес-служба політсили опублікувала відповідь Нацполіції на офіційний запит, у якому зазначено, що Тимошенко назвала Березенка «організатором схем» підкупу виборців.

Партія також зробила запит на правовий статус нардепа в кримінальних провадженнях.

«На підставі звернення народного депутата України Тимошенко Ю. В. 6 лютого 2019 року слідчими НПУ внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо можливого вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 160 КК україни (Підкуп виборця, учасника референдуму) України. У свідченнях заявника викладені факти про можливу причетність до скоєння кримінального злочину народного депутата України Березенка С. В.», — йдеться у повідомленні.

У партії зазначили, що Березенко не має ніякого процесуального статусу в провадженні, і жодній особі не повідомлялося про підозру.

Сам нардеп у Facebook написав, що Тимошенко вирішила «зірвати на ньому злість», оскільки нібито втратила шанси на другий тур президентських перегонів.

Закінчення історії. Сьогодні ми отримали відповідь на звернення голови фракції БПП, щодо роз’яснення мого...

Gepostet von Сергій Березенко am Dienstag, 26. Februar 2019