Актор Ді Капріо заступився за косаток і білух у Росії. Раніше до Путіна з цим питанням зверталася Памела Андерсон

Перегляди:
1380
Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

Disney | ABC Television Group / Flickr

Голлівудський актор Леонардо Ді Капріо закликав підписати петицію на захист косаток і білух у бухті Середня Приморського краю Росії.

Він поширив посилання на своїх сторінках у соцмережах і написав: «Будь ласка, підпишіть петицію нижче і приєднайтеся до мене, виступаючи проти негуманного захоплення косаток і білух у Росії».

Please sign the petition below and join me in speaking out against the inhumane capture of orcas and belugas in Russia.

Gepostet von Leonardo DiCaprio am Dienstag, 26. Februar 2019

Петицію вже підписали майже 900 тисяч людей.

24 лютого американська актриса і член Консультативної ради Міжнародного фонду захисту тварин Памела Андерсон вдруге звернулася до президента Росії Володимира Путіна з проханням відпустити косаток і білух.

У жовтні минулого року активісти Грінпіс Росії заявили, що в бухті Середня перебувають 11 дитинчат червонокнижних косаток і 90 білух, яких виловили в російських водах для незаконного продажу в Китай. Вартість однієї косатки в дельфінаріях і океанаріумах Китаю становить від 1 до 15 мільйонів доларів.

Комерційний вилов дельфінів у Росії заборонений законом. Слідчий комітет порушив кримінальну справу, суд наклав на них арешт. Через тісні вольєри у бухті Середня зоозахисники називають це місце «китовою вʼязницею». За словами активістів, ссавці можуть не пережити зиму, якщо їх не відпустять на волю.