«Квантовий стрибок Шевченка» повернувся на станцію метро в Києві — і знову зник

Автор:
Борис Васильківський
Дата:

Виставка «Квантовий стрибок Шевченка» знову зʼявилася в київському метро. Повідомляється, що картини з Тарасом Шевченком у незвичайних образах ввечері 27 лютого розклеїли на станції люди в масках Гоголя. Фотографію з плакатами оприлюднив у Facebook Павло Калюк.

Проте вранці 28 лютого виставка зі станції метро зникла, повідомляє «Громадське».

Нагадаємо, вінницький радикал Юрій Павленко («Хорт») на початку лютого на знак протесту проти ідеї виставки порізав плакати, і виставку закрили.

Вони повернулись! 😍

Gepostet von Pavlo Kaliuk am Mittwoch, 27. Februar 2019

Художник Олександр Грєхов, який створив ці плакати, виклав їх у відкритий доступ, тому роздрукувати «Квантовий стрибок Шевченка» тепер може будь-хто.

Наприклад, виставку можна буде побачити в київському закладі Pizza Veterano. Власник піцерії і ветеран бойових дій на Донбасі Леонід Остальцев зазначив, що виставка представляє більш цікавий спосіб популяризації української мови, ніж українська література.

Тим часом користувач Facebook Влад Корнюк створив плакат Івана Франка в образі Супермена, заявивши про початок роботи над серією «Квантовий стрибок Франка».

Підтримуючи "Квантовий стрибок Шевченко", малюю Квантовий стрибок Франка "Хто Франко?"#ХтоФранко#квантовийстрибокшнвченка #ТарасШевченко #Шевченко #квантовийстрибокфранка #ІванФранко #Франко

Gepostet von Влад Корнюк am Mittwoch, 27. Februar 2019