Ветерани «Правого сектора» та ОУН закликали власника Veterano Pizza відмовитися від проведення виставки «Квантовий стрибок Шевченка»

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Олександр Синиця / УНІАН

Ветерани українського Добровольчого корпусу «Правий сектор», батальйону ОУН та «МВС Київ-2» закликали власника київського закладу Veterano Pizza Леоніда Остальцева, який також є учасником бойових дій на Донбасі, відмовитися від проведення виставки «Квантовий стрибок Шевченка» у своїй піцерії.

Спільне відеозвернення ветеранів було опубліковано на сторінці «Союзу ветеранів війни з Росією» у Facebook.

Кіборги, добровольці, ветерани війни з Росією висловили свою думку щодо можливої виставки карикатур на Тараса Шевченка у Ветерано-Піцца. Вважаємо, що питання, які розколюють українське суспільство зараз не на часі, і не мають отримувати підтримку від учасників бойових дій.

Gepostet von Спілка ветеранів війни з Росією am Mittwoch, 27. Februar 2019

На відео декілька ветеранів заявляють, що вони обурені «карикатурами на Шевченка», а сама виставка вже «викликала несхвалу в багатьох у суспільстві». Вони просять Остальцева не «роздмухувати» конфлікт.

На відео ветеран ДУК Андрій Медведко порівняв виставку про Шевченка з недавнім «парадом членів», який образив українську армію.

Нагадаємо, 27 лютого Леонід Остальцев повідомив, що виставка художника Олександра Грєхова «Квантовий стрибок Шевченка» зʼявиться в його закладі найближчим днями.