Адвокат батька Гандзюк: Мангер порушив запобіжний захід і не прийшов у суд. Захист чиновника каже, що він був на іншому засіданні

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Адвокат батька вбитої активістки Катерини Гандзюк Євгенія Закревська заявила, що голова Херсонської обласної ради та підозрюваний в організації вбивства Владислав Мангер порушив запобіжний захід, не зʼявившись в Апеляційний суд.

Владислав Мангер порушив запобіжний захід. Він не прийшов на засідання апеляції на ухвалу про обрання йому запобіжного...

Gepostet von Евгения Закревская am Donnerstag, 28. Februar 2019

«Він не прийшов на засідання апеляції на його запобіжний захід. При цьому в суд надійшло клопотання від нього про перенесення засідання, мовляв у цей час він буде в Шевченківському суді на іншому засіданні. Але засідання в Шевченківському завершилось о 15-й годині. Там були журналісти і транслювали засідання повністю. Перед засіданням захист Мангера підтвердив, що після завершення поїдуть в апеляцію», — написала у Facebook Закревська.

За її словами, прокурор проігнорував порушення Мангера і заявив, що засідання не відбудеться без присутності підозрюваного.

«Його колеги були трохи наполегливішими, попросили перерву для зʼясування, де ж Мангер. Але суд перерву не дав, логічно це обгрунтувавши тим, що прокуратура має можливість контролювати переміщення Мангера за допомогою GPS-браслета, і зʼясовувати потрібно було до засідання», — додала вона.

Адвокат Мангера Олександр Шадрін заявив theБабелю, що його підзахисний справді був на засіданні Шевченківського суду Києва, і «не міг бути в двох місцях одночасно».

За його словами, Мангер виконує всі умови запобіжного заходу і йде до суду за першим же викликом. В Апеляційний суд він особисто не зміг зʼявитися, оскільки засідання «в Шевченківському суді перенесли на годину, і довелося чекати».

Шадрін також додав, що захист Мангера на апеляційному засіданні заявив відвід судді, оскільки він «порушив низку процесуальних норм».

Засідання Апеляційного суду перенесено на 1 березня.