«Нафтогаз»: Суд скасував зниження норм споживання газу для тих, хто не має лічильників

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Суд скасував постанову Кабінету Міністрів про зниження норми споживання газу для абонентів без газових лічильників, повідомляє в Facebook компанія НАК «Нафтогаз України».

У «Нафтогазі» стверджують, що таке рішення суд ухвалив після звернення «Кременчукгазу». «Тепер українці, у яких не встановлений газовий лічильник, знову повинні сплачувати 9,8, понад 18 і до 23 кубів на людину, залежно від наявності централізованого гарячого водопостачання або газової колонки», — сказано в повідомленні.

Компанія сподівається, що найближчим часом Кабмін зможе привести норми споживання газу у відповідність до реальних потреб споживачів. «Необхідно провести повноцінний аудит облгазів, і тоді стане ясно, скільки реально споживають люди. На основі такого аудиту можна обчислити реальні норми», — підкреслюють у «Нафтогазі».

Норми споживання

Ганебне шоу жадібних облгазів триває. Кременчукгаз звернувся до суду, який і призупинив дію урядової постанови про зниження норми споживання для побутових споживачів без лічильників до 3,29; 5,39; 10,49 куб. м на одну особу.Тепер українці, у яких не встановлений газовий лічильник, знову мають оплачувати 9,8, понад 18 і аж 23 куби на одну особу, залежно від наявності централізованого гарячого водопостачання або газової колонки.Що робити з платіжками?Урегулювання питання з нормами споживання – зона відповідальності Міністерства енергетики. Щоб пришвидшити вирішення цього питання, радимо звертатися на урядову гарячу лінію 1545 та до ваших депутатів.Сподіваємося, найближчим часом уряд знайде можливість привести норми споживання у відповідність з реальними потребами споживачів. Необхідно провести повноцінний аудит облгазів, і тоді стане зрозуміло, скільки реально споживають люди. На основі такого аудиту можна обчислити реальні норми.Ще більш правильне рішення - встановлення лічильників. Ми готові взятися за цей проект, який з 2010 року не подужали облгази. З нетерпінням чекаємо на затвердження нашого фінплану.Подивіться сюжет: людина, яка має лічильник не витрачає більше 3 куб. м газу на місяць. То чому ж українці без лічильників мають платити у 3-7 разів більше?

Gepostet von Нафтогаз України - Naftogaz am Donnerstag, 28. Februar 2019