Напад на депутата Найєма: суд ухвалив арешт майна обвинувачених

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

Марків Михайло / УНІАН

Сьогодні, 5 березня, відбулося засідання Шевченківського суду щодо трьох іноземців, які напали на депутата Верховної Ради Мустафу Найєма у квітні минулого року. Справу розглядали по суті. Сторона обвинувачення оголосила обвинувальний акт.

Про це у Facebook написав брат нардепа Масі Найєм.

«Результатом судового засідання є ухвала суду про арешт майна обвинувачених на забезпечення цивільного позову, який подав Мустафа з метою відшкодування майнової та моральної шкоди», — повідомив Масі Найєм.

#справаМустафиВідбулося засідання Шевченківського суду - почався розгляд справи по суті.Сторона обвинувачення...

Gepostet von Masi Nayyem am Dienstag, 5. März 2019

Також сторона обвинувачення подала клопотання про зміну запобіжних заходів підозрюваним. Сторона обвинувачення просила, щоб підозрювані Саїтов Магомед-Саліх та Темербулатов Умолт здали закордонні паспорти, повідомляли про зміну місця проживання та прибували на виклик прокурора і суду. А до Саїтова Ахмеда застосували запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Масі найєм зазначає, що Ахмед Саїтов з часу минулого засідання двічі вилітав за кордон до Лондона.

Проте жодне з клопотань про зміну запобіжних заходів суд не задовольнив. Наступне засідання відбудеться 11 квітня.

Нагадаємо, 30 квітня на дорозі біля Бессарабського ринку Мустафа Найєм посварився з чотирма молодими іноземцями через порушення правил дорожнього руху. Конфлікт закінчився бійкою, після якої нардеп опинився в лікарні зі зламаною щелепою .Трьох чеченців — Ахмеда Абубакаровича Саїтова, Магомеда-Салиха Арбуєвича Саїтова й Умолта Руслановича Темербулатова затримали, а Магомед-Амін Саїтов утік до Азербайджану. У липні Генеральна прокуратура Азербайджану відмовилася видати його Україні.