Прокуратура Криму направила до суду обвинувачення у справі главреда «РИА Новости-Украина» Вишинського

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Прокуратура АР Крим направила до Подільського районного суду Києва обвинувальний акт стосовно головного редактора агенції «РИА Новости-Украина» Кирила Вишинського, якого звинувачують у державній зраді.

Як повідомляє прес-служба прокуратури, акт направлений для розгляду справи по суті.

«Слідством встановлено, що Федеральне державне унітарне підприємство «Міжнародне інформаційне агентство «Росія» (Russia Today) з метою проведення підривної діяльності проти України у 2014 році, [...] створило «Російське інформаційне агентство новости Украина», за допомогою якого протягом декількох років український медіа-простір наповнювався спотвореною інформацією про події в Україні, зокрема всіляко виправдовувалася окупація півострова Крим», — нагадали у прокуратурі.

Адвокат Вишинського Андрій Доманський повідомив, що прокурор вручив його підзахисному обвинувальний акт і реєстр матеріалів досудового розслідування. За його словами, 6 березня у Херсонському апеляційному суді буде розглянута скарга захисту на продовження Вишинському строку тримання під вартою.

Вчера, 05.03.2019 в 17-00 Прокурором отдела Прокуратуры АР Крым Было вручено Кирилл Вышинский обвинительный акт и реестр...

Gepostet von Andriy Domanskyy am Mittwoch, 6. März 2019

«Після на виконання ухвали Касаційного кримінального суду Верховного суду Кирило Вишинський буде етапований до Києва для участі у судовому засіданні 20 березня у Верховному суді, якщо, звичайно, сьогодні Херсонський апеляційний суд не змінить запобіжний захід», — додав Доманський.

Раніше український омбудсмен Людмила Денисова повідомила, що главреда «РИА Новости-Украина» 9 березня етапують з херсонського у київське СІЗО.