Рахунки венесуельської компанії PDVSA в Росії обслуговуватиме банк, який перебуває під санкціями США

Перегляди:
1190
Автор:
Катерина Коваленко
Дата:
Рахунки венесуельської компанії PDVSA в Росії обслуговуватиме банк, який перебуває під санкціями США

Valery Sharifulin \ TASS via Getty Images

Рахунки венесуельської державної нафтогазової компанії PDVSA, офіс якої з Лісабону переносять у Москву, обслуговуватиме банк «Російська фінансова корпорація».

Про це пише Reuters.

«Російська фінансова корпорація» перебуває під американськими санкціями з квітня 2018 року.

Напередодні російський кредитор Газпромбанк вирішив заморозити рахунки PDVSA і зупинив операції з фірмою, щоб зменшити ризик потрапляння банку під санкції США.

  • 1 березня президент Венесуели Ніколас Мадуро наказав перенести офіс державної нафтогазової компанії PDVSA з Лісабона (Португалія) до Москви.
  • Криза у Венесуелі загострилася після смерті глави держави Уго Чавеса. У 2013 році новим президентом став його соратник Ніколас Мадуро, який продовжив політику свого попередника. До початку 2014 року в країні загострилися економічні проблеми (у 2017 році 93% населення країни скаржилися на недоїдання), що призвело до гострої критики правлячого режиму та до політичної кризи.
  • 23 січня спікер Національної асамблеї Венесуели, лідер опозиції Хуан Гуайдо оголосив себе тимчасовим президентом. Президент США Дональд Трамп визнав Гуайдо главою держави, також це зробили більшість латиноамериканських та низка європейських держав.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо