Луценко: Розслідування Bihus.Info про «Укроборонпром» базується на матеріалах слідства

Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

Sergii Kharchenko/NurPhoto via Getty Images

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що розслідування Bihus.Info про розкрадання в «Укроборонпромі» базується на матеріалах слідства та трохи випереджає дії правоохоронців.

Про це він написав у Facebook.

«Як я заявляв раніше, справа ГПУ про кримінальну діяльність «Оптимумспецдеталь» при поставці товарів «Оборонпрому» вийшла на фінал. Після отримання остаточного Акту податкової перевірки керівнику фірми було оголошено про підозру в ухиленні від сплати податків на суму 26,6 млн грн. Після експертизи переписки Рогози можливими стануть і підозри іншим фігурантам провадження», — написав генпрокурор.

До 2014 журналістські розслідування призводили лише до фіксації фактів для майбутніх проваджень після революції та...

Gepostet von Юрій Луценко am Mittwoch, 6. März 2019

За його словами, НАБУ розслідує цю справу з 2016 року.

  • НАБУ порушило ще одну кримінальну справу після виходу третьої частини розслідування журналістів Bihus.Info про розкрадання в оборонній сфері. У випуску йшлося, що колишній заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони Олег Гладковський отримав відкат у $30 тис. за постачання деталей для ремонту в Україні літаків Національної гвардії Казахстану.
  • Журналісти Bihus.Info оприлюднили дані, згідно з якими генеральний директор «Укроборонпрому» Павло Букін отримав $10 тис. відкату за контракт на поставку деталей для ремонту літаків Нацгвардії Казахстану в 2016 році. Самі деталі, за інформацією журналістів, були придбані за завищеною ціною.
  • В «Укроборонпромі» заявили, що розслідування Bihus.Info «має ознаки маніпуляцій і є виявом заангажованої журналістики».