Підкуп кандидата в президенти Тимошенка: затриманий Костанчук назвав справу проти нього «провокацією Адміністрації президента»

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Facebook / Тарас Костанчук

Тарас Костанчук — голова «Партії захисників України» та один з двох затриманих силовиками за підозрою у спробі підкупу кандидата в президенти Юрія Тимошенка — заперечує звинувачення правоохоронців проти нього. Про це він сказав у відеозверненні, опублікованому на його сторінці у Facebook.

«У мене не було ніякої справи до цього Тимошенка. Це все абсолютно гнила провокація Адміністрації президента, виконана паном Луценком», — сказав він після затримання.

За словами Костанчука, кандидат у президенти Юрій Тимошенко викликав його з відпустки, у якій він разом з дружиною перебував з 4 березня.

«Мене викликав з відпуски оцей Тимошенко Юрій, який вмовляв мене допомогти йому зіскочити з теми бути технічним кандидатом. Сказав, що його залякують, що він боїться. Для того щоб зіскочити з теми, йому треба віддати гроші тим людям, які внесли за нього заставу 2,5 млн. Попросив у мене ці гроші. Сказав, що його точно вб’ють, якщо він не дасть ці гроші. Попросив ще грошей на розвиток партії і зголосився після цього вступити до мене в партію. Бути нашим обличчям», — розповів свою версію Костанчук.

Офіційне звернення до громадян від Партії захисників України

ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН ВІД ПАРТІЇ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИОчільника нашої Партії Тараса Костанчука затримано, і будь-кому з тих, хто знайомий з його діяльністю і діяльністю нашої організації, зрозуміло НАСПРАВДІ чому! Спочатку ЦВК не допустило до виборів людину, яка у своїй програмі дій пообіцяла ввести презумпцію винуватості для всіх держслужбовців, аби всі, хто грабували державу, були покарані. А тепер і взагалі влада вдалась до репресій! Це все зроблено з єдиною метою – аби залякати всіх “неугодних”, а найактивніших з них – ліквідувати!Свавілля діючої влади вже не знає меж! Останнім часом залякування громадян з активною позицією все частіше стає схожим на репресії. Ближче до виборів методи, якими діють представники влади, все нахабніше. Мета одна – у будь-який спосіб знищити конкурентів. І в першу чергу, найактивніших громадян, які дійсно зможуть протистояти цьому свавіллю.Сьогодні відбудеться судове засідання про прийняття запобіжного заходу. ЗАКЛИКАЄМО ВСІХ ПОБРАТИМІВ ТА АКТИВНИХ ГРОМАДЯН ПРИЙТИ І ПІДТРИМАТИ! Нас не залякати! Ми першими пішли захищати Батьківщину від зовнішнього ворога, а зараз ми маємо подолати внутрішнього!Слава Україні!P.S. Час і місце судового засідання повідомимо окремо.P.P.S. Дякуємо за репост

Gepostet von Тарас Костанчук, голова ПП "Партія Захисників України" am Donnerstag, 7. März 2019
  • 6 березня Генеральна прокуратура, Державне бюро розслідувань і Служба безпеки України затримали двох чоловіків під час передачі хабара. Пʼять мільйонів гривень вони намагалися вручити кандидату в президенти депутату Юрію Тимошенку, який за ініціалами та прізвищем є повним тезкою ще одного кандидата — Юлії Тимошенко. За версією правоохоронців, отримавши гроші, він мав зняти свою кандидатуру з виборів. Замість цього Юрій Тимошенко повідомив про тиск на нього правоохоронцям, і вони затримали зловмисників.