У Греції суд зняв обвинувачення з українських моряків, яких підозрювали у перевезенні вибухівки. Їх затримали ще в 2017 році

Перегляди:
2579
Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Центральний міський суд Пірей зняв звинувачення з членів судна Andromeda, яких підозрювали в перевезенні вибухівки. Про це повідомляється на сторінці посольства України в Греції.

Таке рішення суд ухвалив 7 березня. Екіпаж судна заарештували в січні 2017 року за звинуваченням у нелегальному перевезенні вибухівки. Слідство у справі тривало 10 місяців, а судовий процес — понад 5 місяців.

Як пише посольство, двоє українських моряків, Олексій Слєпнєв і Сергій Константинов — капітан і старпом зазначеного судна, після вирішення всіх формальностей повернуться в Україну найближчим часом.

Сьогодні, 7 березня 2019 року, Центральний міський суд м.Пірей скасував усі звинувачення у справі судна "Andromeda" та...

Gepostet von Embassy of Ukraine to the Hellenic Republic am Donnerstag, 7. März 2019

Раніше директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ Сергій Погорельцев заявив, що в Італії затримані, заарештовані або засуджені більше 150 українських моряків, а в Греції — 186.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо