В Азовському морі під час навчань буксир ВСУ «Корець» супроводжували три російських кораблі

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

В Азовському морі під час відпрацювання бойової підготовки морський буксир Військово-морських сил України «Корець» супроводжували три російських кораблі ФСБ.

Про це повідомляє штаб Операції обʼєднаних сил.

Морський буксир «Корець» здійснив плановий вихід в море#ООС #операція_ОСЗ метою виконання поставлених командуванням Об’єднаних сил завдань, а також відпрацювання заходів бойової підготовки морський буксир «Корець» здійснив плановий вихід в море.Під час виходу з пункту базування на дистанції близько 10 морських миль був виявлений надводний корабель, після візуального спостереження його ідентифікували як сторожовий корабель. Він зблизився із буксиром на півтори милі, ліг на паралельні курси і продовжив слідування курсом «Корця».Непроханим гостем виявися сторожовий корабель ФСБ РФ «Краснодарець» (проект 10412, шифр «Світляк»). Наблизившись до нашого буксира по лівому борту на відстань близько трьох морських миль, російський корабель дав повний хід і швидко збільшив відстань, після чого взяв «Корець» на супровід. У той же час другий корабель йшов по правому борту, а третій тримався на великій відстані десь попереду.Не дивлячись на «неприємне сусідство», на борту буксира «Корець» відпрацювали питання протидиверсійної оборони корабля, виконали вправи практичних стрільб із штатного корабельного озброєння та стрілецької зброї. Вихід у море та виконання заходів бойової підготовки буксиром «Корець» прикривалися дивізіоном артилерії, на бойовому чергуванні перебували вертольоти армійської авіації та літаки винищувальної та штурмової авіації. Всі завдання на вихід в море було відпрацьовано.Разом переможемо!Слава Україні!

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Sonntag, 10. März 2019

Під час навчань українські моряки виявили у 10 милях від себе сторожовий корабель, який пізніше наблизився на півтори милі і йшов паралельно.

«Непроханим гостем виявився сторожовий корабель ФСБ РФ «Краснодарец» (проект 10412, шифр «Светляк»). Наблизившись до нашого буксиру по лівому борту на відстань близько трьох морських миль, російський корабель дав повний хід і швидко збільшив відстань, після чого взяв «Корець» на супровід. У той же час другий корабель йшов по правому борту, а третій тримався на великій відстані десь попереду», — йдеться у повідомленні.

У штабі зазначили, що незважаючи на «неприємне сусідство», буксир відпрацював усі поставлені завдання та провів навчальні стрільби.

Також вказують, що «Корець» прикривав дивізіон артилерії. На бойовому чергуванні перебували гелікоптери армійської авіації та літаки винищувальної і штурмової авіації, які могли прийти на допомогу буксиру в будь-який момент.