Вітер видув із Київського апеляційного суду папки з архівними справами. Вони розлетілися на дорозі та кладовищі

Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

Через сильний вітер, який був у Києві 11 березня, з будівлі Київського апеляційного суду вилетіли папки з судовими справами.

Як повідомили theБабелю у прес-службі суду, серед них були лише архівні справи. Точну кількість втрачених паперів там поки назвати не можуть.

У суді пояснили, що шквальний вітер вибив вікно у кімнаті, де зберігаються архівні матеріали. Працівники намагалися не допустити падіння вікна вниз, а потім збирали папери на вулиці, додали в прес-службі.

На відео, яке опублікував у Facebook «Киев Оперативный», видно, що папери розлетілися проїжджою частиною.

«Уся Соломʼянська площа, проїжджа частина та кладовище були всіяні надбанням апеляційного суду», — йдеться в описі до відео.

«ДЕЛО ЗАКРЫТО»!Сьогодні в Києві під час буревію з приміщення Київського апеляційного суду, у прямому сенсі слова, повилітали тисячі апеляційних справ! Уся Солом’янська площа, проїжджа частина та кладовище були всіяні надбанням апеляційного суду!Володимир Мухін (с)

Gepostet von Киев Оперативный am Montag, 11. März 2019

На відео також видно, що на одній із папок написано «Апеляційний суд міста Києва». Зараз цей суд називається «Київський апеляційний суд» — таку назву він отримав у червні 2018 року в межах судової реформи.

  • Під час негоди загинули дві людини — жінка в Житомирській області та дитина у Вінницькій.
  • Через сильний вітер в Україні без світла лишилися 537 населених пунктів у різних областях. Найбільше постраждали Київська область (168 населених пунктів) та Хмельницька (102).
  • З Невицького замку в Ужгородському районі Закарпаття сильний вітер зірвав дах на одній з веж. Замок розташований біля села Камʼяниця. Згідно з повідомленням, основу даху побудували ще в 1920-х, а остання реставрація проводилася наприкінці 1960-х років.
  • У Києві біля будівлі українського парламенту впала ялина.