Порошенко збирається звільнити очільника Полтавської ОДА та його заступника

Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

Прес-служба Президента України

Президент Петро Порошенко збирається звільнити голову Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка та його першого заступника Андрія Пісоцького.

Про це він заявив під час виступу на форумі в Києві.

«Попрошу пана прем’єр-міністра надати мені подання на звільнення голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка і його першого заступника пана Пісоцького. До них виникли серйозні претензії в Національного антикорупційного бюро, представлені відповідні докази, і для об’єктивного розслідування буде краще, якщо пан Головко не буде обіймати високу державну посаду», — сказав Порошенко.

22 лютого в будівлі Полтавської ОДА відбулися обшуки. Їх проводила Спеціалізована антикорупційна прокуратура в межах кримінального провадження про організацію схеми одержання неправомірної вигоди. Тоді САП не повідомляла конкретних посад та імен осіб, у яких відбулися обшуки.

  • Президент Петро Порошенко заявив, що звільнив Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря Ради нацбезпеки та оборони.
  • Генеральний директор державного концерну «Укроборонпром» Павло Букін не збирається подавати у відставку через журналістське розслідування Bihus.Info, яке звинувачує його в отриманні $10 тис. за погодження контракту на поставку деталей для ремонту казахських літаків у серпні 2016 року.