«СБУ готує закладки в центрі Києва». У «Нацкорпусі» заявили про провокації, які готують на акції «Свинарчуків — за ґрати!»

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

У партії «Національний корпус» заявили, що Служба безпеки готує провокації під час проведення акції «Свинарчуків — за ґрати!» на Майдані, на якій активісти вимагатимуть покарати винних за розкрадання в оборонній сфері.

Про це на сторінці партії у Facebook повідомив член «Нацкорпусу» і екс-командир розвідувальної роти полку «Азов» Сергій Коротких.

«Військовий переворот»: СБУ закладає зброю в центрі Києва перед акцією протесту 16 березня

💥СБУ в особі замголови СБУ Кононенка зараз готує закладки зброї та вибухівки в центрі Києва для того, щоб 16 березня дискредитувати націоналістів і загалом патріотичний протестний рух. Вони хочуть звинуватити учасників акції «Свинарчуків - за ґрати!» в підготовці до військового перевороту! 👉Про це на своїй сторінці в Facebook заявив член Національного Корпусу, екс-командир розвідувальної роти «Азову» Сергій Коротких.‼Акція 16 березня носить виключно мирний характер. Будь-хто, хто з’явиться на ній зі зброєю – провокатор. Якщо завтра хтось з Нацкорпусу або взагалі з учасників протесту 16 березня буде арештований, то знайте, що це провокація СБУ, організована особисто заступником голови цього відомства Віктором Кононенком.🤬-------------🇺🇦 - Національний Корпус v.5.1

Gepostet von Національний Корпус v.5.1 am Freitag, 15. März 2019

За його словами, 16 березня співробітники СБУ за наказом заступника голови СБУ Віктора Кононенка закладуть у центрі Києва «закладки», щоб «дискредитувати національний рух, патріотичний рух, добровольчий рух, шляхом звинувачення у тому, що це підготовка до військового заколоту».

Коротких заявив, що акція планується суто мирною і той, хто прийде на неї зі зброєю, — «провокатор, якого купила СБУ».

«Якщо завтра ви побачите, що заарештували когось з «Національного корпусу», когось з людей, які критикують владу, то знайте: це провокація, організована Кононеком», — сказав він.