Red Hot Chili Peppers виступають біля пірамід Гізи у Єгипті. Трансляція

Перегляди:
3281
Автор:
Олег Панфілович
Дата:
Red Hot Chili Peppers виступають біля пірамід Гізи у Єгипті. Трансляція

Gehad Hamdy / picture alliance via Getty Images

Американська рок-група Red Hot Chili Peppers виступає біля пірамід Гізи в Єгипті.

Виступ почався приблизно о 20:00 за київським часом. «Кожен раз перед першим виступом у новому місці все моє тіло тремтить від нетерпіння, від спраги розкрити нову таємницю, від чарівності нової культури, від можливості познайомитися з новими друзями, спробувати нову їжу, відчути нові запахи та нові ритми. Пізнання. Пізнання. Пізнання. Просто зараз я знову відчуваю це, моє серце буквально гуде від радості, що ми зіграємо в Єгипті. Я дуже вдячний за таку можливість», — заявив басист гурту Флі.

Музиканти виступають на спеціально збудованій сцені у формі піраміди. За трансляцією виступу можна спостерігати онлайн, у тому числі — на сторінці theБабеля.

Виступ Red Hot Chili Peppers біля пірамід Гізи в Єгипті. Наживо

Gepostet von theБабель am Freitag, 15. März 2019

Перед цим музиканти анонсували, що концерт транслюватиметься в Інтернеті. На виступ зібралися декілька тисяч прихильників. У той же час на офіційному каналі гурту в Youtube за трансляцією спостерігають понад 100 тис. глядачів.

Перед американською групою серед пірамід Гізи виступали Scorpions, Стінґ, Мерайя Кері, Шакіра, Френк Сінатра та Grateful Dead.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо