«Складно коментувати без іронії». СБУ відповіла на заяви «Нацкорпусу» про підготовку провокацій на акції «Свинарчуків — за ґрати!»

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Служба безпеки спростувала заяви представників «Національного корпусу» щодо підготовки провокацій на акції «Свинарчуків — за ґрати!», яка запланована на 16 березня в Києві.

У пʼятницю член «Нацкорпусу» та екс-командир розвідувальної роти полку «Азов» Сергій Коротких заявив, що «працівники СБУ закладуть у центрі Києва «закладки», щоб «дискредитувати національний рух».

«Складно без іронії коментувати заяву Коротких. Конфабуляція?» — йдеться у заяві на сторінці СБУ у Facebook. Разом з тим, у спецслужбі заявили, що Коротких відомий їм як колишній слухач курсів Комітету держаної безпеки Республіки Білорусь, який повʼязаний з ультраправими російськими екстремістами, причетними до резонансних вбивств та погромів на етнічному підґрунті.

Ознайомилися із заявою громадянина України Коротких Сергія Аркадійовича, як він повідомив «известный как Боцман», він же...

Gepostet von Служба безпеки України am Freitag, 15. März 2019

Під «конфабуляцією» найчастіше маються на увазі помилкові спогади, у яких реальні факти або видозмінені, або переносяться в інший час і можуть поєднуватися з абсолютно вигаданими подіями.