У крові загиблої моделі, яка фігурувала у справі Берлусконі, знайшли кадмій

Перегляди:
2267
Автор:
Олег Панфілович
Дата:

У тілі 34-моделі моделі Іман Фаділ, яка була ключовим свідком у «справі Рубі» проти екс-премʼєр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі, експерти виявили кадмій та стибій, повідомляє агентство ANSA.

Прокурор Мілана Франческо Греко заявив, що вміст кадмію в організму Фаділ перевищував безпечну норму в 7 разів, стибію — у 3 рази. Крім цього, попередні аналізи показали наявність в організмі моделі радіоактивних елементів.

Фаділ померла 1 березня. Модель потрапила в лікарню 29 січня зі скаргами на біль у животі. Медики відмовлялися розповідати про події поліції та владі.

Кадмій — метал, що зустрічається в цинковій руді та масово використовується в батареях живлення. Цей елемент і його сполуки є надзвичайно токсичними, навіть у незначних концентраціях. Поглинання будь-якої значної кількості кадмію викликає негайне ураження печінки та нирок.

Стибій — токсичний мікроелемент, присутній в організмі людини. Зазвичай накопичується у щитоподібній залозі, нирках, селезінці та печінці, провокуючи захворювання цих органів.

Що таке «справа Рубі»?

Справа, в межах якої колишнього премʼєр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі звинувачували у платі за секс неповнолітній танцівниці Карім Рашид ель-Мару на прізвисько Рубі. І Берлусконі, і Рубі заперечували, що у них був сексуальний звʼязок. У 2013 році Берлусконі засудили до семи років вʼязниці, але потім вирок було скасовано.