У Києві біля будівлі ВККСУ облили зеленкою суддю господарського суду Харківської області. Він каже, що конфліктів у нього не було

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

У Києві біля будівлі Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ) невідомий облив зеленкою суддю господарського суду Харківської області Віталія Усатого.

Як повідомляє прес-служба ВККСУ, Усатий прийшов у комісію для участі у процедурі кваліфікаційного оцінювання.

Біля Комісії вчинено напад на суддю! Сьогодні, 19 березня 2019 року, біля Вищої кваліфікаційної комісії суддів України...

Gepostet von Вища кваліфікаційна комісія суддів України am Dienstag, 19. März 2019

«Вища кваліфікаційна комісія суддів України рішуче засуджує подібні ганебні прояви насильства і послідовно продовжує здійснювати всі процедури в рамках проведення судової реформи», — йдеться у повідомленні.

У поліції Києва зазначили, що напад стався, коли суддя вийшов з автомобіля.

Поліція столиці розшукує зловмисника, який облив зеленкою суддю Це сталося, коли чоловік вийшов із автомобіля....

Gepostet von Поліція Києва am Dienstag, 19. März 2019

«Сьогодні о девʼятій годині в поліцію надійшло повідомлення про те, що на вулиці Генерала Шаповала Соломʼянського району столиці невідомий облив зеленкою чоловіка. На місці події потерпілий розповів, що до нього підійшов невідомий у капюшоні, бризнув зеленкою і зник. Правоохоронці переглядають записи з камер відеоспостереження і проводять заходи для розшуку зловмисника. Потерпілий — суддя господарського суду Харківської області. За словами чоловіка, в останній час конфліктів у нього ні з ким не виникало», — повідомили в поліції.

Правоохоронці розшукують нападника і вирішують питання про відкриття кримінальної справи.