ДБР порушило справу проти Луценка за розголошення інформації про розслідування вбивства Гандзюк

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Держбюро розслідувань (ДБР) розпочало кримінальне провадження проти генерального прокурора Юрія Луценка за розголошення інформації про досудовє розслідування вбивства активістки та помічниці мера Херсона Катерини Гандзюк.

Як повідомив у Facebook адвокат Масі Найєм, справу було порушено за його заявою.

ДБР зареєструвало кримінальне провадження за фактом можливого розголошення генпрокурором Луценком відомостей досудового...

Gepostet von Masi Nayyem am Mittwoch, 20. März 2019

Він уточнив, що подав заяву в ДБР 27 грудня, але відомості не були внесені, тому 4 січня він подав скаргу на бездіяльність працівників бюро у Печерський суд Києва.

«28 лютого суд задовольнив мою скаргу і зобовʼязав останніх зареєструвати кримінальне провадження. У той же день суд направив у ДБР копію цієї постанови разом із супровідним листом. Крім цього, 12 березня я власноруч передав постанову Печерського суду із зазначеним супровідним листом до ДБР, щоб забезпечити виконання рішення суду», — написав він.

Найєм зазначив, що і після цього провадження не було зареєстровано, після чого було подано заяву про невиконання постанови суду. «Тільки сьогодні отримали інформацію про те, що позавчора ДБР все ж зареєструвало провадження», — додав він.