«Майбутня винагорода». Під Одесою знайшли «чорну готівку» для підкупу виборців

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

В одному з відділень Приватбанку в Одеській області виявили «чорну» касу в розмірі 1 млн 300 тис. грн для підкупу виборців. Про це повідомила прес-секретар Генпрокуратури Лариса Сарган на своїй сторінці в Facebook.

«Чорна» каса перебувала і функціонувала в режимному приміщенні одного з відділень Приватбанку в м. Подольськ, а саме в службовому кабінеті керівника зазначеного відділення, який з 2011 року обіймає посаду начальника структурного підрозділу банку, ще задовго до переведення банківської установи в статус державної», — зазначила вона.

Юрій Луценко: На тлі заяв кандидата Ю про вселенський підкуп владою - чергові уроки арифметики «чорної готівки» для її...

Gepostet von Лариса Сарган am Samstag, 23. März 2019

Також розповіла Сарган, куди повинні були піти виявлені кошти.

«Незаконну діяльність правоохоронні органи зупинили під час роботи ділків над розподілом 1 млн 300 тис. грн в якості майбутньої винагороди за протизаконні дії підконтрольним членам комісій та спостерігачам», — підкреслила вона.

Під час обшуків правоохоронці також виявили списки з особистими даними виборців та їх можливим ставленням до кандидатів на виборах і записки з розподілом грошей.