У Москві екс-працівник СБУ звинуватив Україну у причетності до катастрофи малайзійського Boeing. У СБУ кажуть, що чоловіка звільнили за пияцтво

Автор:
Олена Козаченко
Дата:
У Москві екс-працівник СБУ звинуватив Україну у причетності до катастрофи малайзійського Boeing. У СБУ кажуть, що чоловіка звільнили за пияцтво

Комсомольская правда / Youtube

Колишній працівник Антитерористичного центру (АТЦ) при Службі безпеки України (СБУ) Василь Порозоров провів у Москві прес-конференцію. Він розповів, що з квітня 2014 року і до моменту свого звільнення у 2018 році передавав російським спецслужбам інформацію про проведення АТО на сході України.

Як зазначив Прозоров, на це його підштовхнули події на Майдані.

«З квітня 2014 року я абсолютно добровільно, з ідеологічних мотивів, сприяв спецслужбам РФ в отриманні інформації про діяльність українських силовиків, зокрема в районі проведення АТО», — заявив Прозоров.

На прес-конференції чоловік розповів про нібито причетність України до збиття малайзійського Boeing 777 і тортури в «таємних вʼязницях». А також про те, що за вбивствами ватажків бойовиків Мотороли та Гіві стоять українські спецслужби. І, можливо, вони навіть причетні до трагічних подій в Одесі у травні 2014 року, коли під час пожежі в Будинку профспілок загинули десятки людей.

А народний депутат Володимир Парасюк (позафракційний), за словами Прозорова, особисто розстрілював людей на Майдані.

Що кажуть у СБУ?

Прес-служба СБУ опублікувала розʼяснення і визнала, що чоловік працював старшим консультантом-експертом одного з відділів штабу АТЦ СБУ. Але був звільнений через «систематичне вживання алкоголю на робочому місці». Також у СБУ наголосили на тому, що усі заяви екс-колеги — «заїжджені фейки».

Російська пропаганда традиційно нічим не гребує. Тому не дивує, що зрадників, яких всі зневажають, росіяни активно...

Gepostet von Служба безпеки України am Montag, 25. März 2019

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо