Донарахування в платіжках: Нацкомісія з тарифів оштрафувала ще чотирьох постачальників газу майже на 3,5 мільйона гривень

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Національна комісія, яка здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) оштрафувала чотирьох операторів газорозподільних мереж на загальну суму 3,4 млн гривень, повідомив у Facebook глава НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

Таке рішення ухвалили на засіданні комісії у вівторок, 26 березня. Оштрафовані компанії «Хмельницькгаз», «Закарпатгаз», «Івано-Франківськгаз» і «Харківгаз» на 850 тис. гривень кожна. Такі санкції до них застосували через донарахування побутовим споживачам додаткових обсягів газу.

За результатами перевірки облгазів НКРЕКП підтвердила, що донарахування "за приведення до нормальних умов" для побутових...

Gepostet von Andriy Kobolyev am Dienstag, 26. März 2019

Ці компанії повинні до 12 квітня перерахувати платіжки, взявши за основу дані лічильників фактичного споживання газу. Крім того, НКРЕКП вирішила звернутися в Антимонопольний комітет з проханням провести детальне розслідування можливого порушення законодавства вказаними постачальниками газу.