Прокуратура підозрює підприємців у розкраданні майже 15 млн грн на будівництві військових казарм. Кажуть, купували собі нерухомість та автомобілі

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

Прокуратура Києва повідомила про підозру трьом керівникам столичної будівельної фірми у розкраданні 14,4 млн гривень, виділених з держбюджету на будівництво казарм для військовослужбовців у Новоград-Волинському. Про це повідомила прес-служба прокуратури у Facebook.

За даними слідства, у 2018 році Північне територіальне квартирно-експлуатаційне управління Міноборони уклало з приватною будівельною компанією низку договорів на виконання робіт із будівництва житла для військовослужбовців у місті Новоград-Волинський Житомирської області. Сума замовлення — 54,5 млн грн.

Фірма отримала майже 15 млн грн авансу. На ці кошти протягом трьох місяв мали закупити будматеріали. Проте керівництво компанії провело низку безтоварних операцій з підконтрольними фірмами і вивело гроші в тінь. На привласнені кошти вони придбали собі нерухомість, автівки та інші необхідні речі.

КЕРІВНИКАМ СТОЛИЧНОЇ БУДІВЕЛЬНОЇ ФІРМИ ОГОЛОШЕНО ПІДОЗРУ У РОЗКРАДАННІ 14,4 МЛН ГРН, ВИДІЛЕНИХ НА БУДІВНИЦТВО КАЗАРМ ДЛЯ...

Gepostet von Прокуратура міста Києва am Mittwoch, 27. März 2019

Підозру оголосили засновнику, директору та головному бухгалтеру будівельної фірми. Назву компанії правоохоронці не вказують.