«Нацдружини» і «Нацкорпус» влаштували мітинг з фаєрами та свинячими головами в Вінниці. Активістів затримала поліція

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

У Вінниці перед приїздом президента Петра Порошенка провели мітинг представники «Національних дружин» та «Національного корпусу». Активісти планували пройти ходою до центральної площі Вінниці, тримаючи в руках плакати і відрізані свинячі голови.

Представник «Національного корпусу» розповів theБабелю, що акція була офіційно зареєстрована, поліція знала, куди будуть рухатися учасники акції, проте до площі їх не пропустили. Мітингарі скандували «Ганьба», питали: «Де відрубані руки?» і запалювали фаєри.

💥Наживо😡Представники ПП "Національний Корпус" прийшли спитати в Порошенка коли відрубають руки Свинарчукам. Гарант найняв тітушок.🔁Проханная зробити репост

Gepostet von Олег Боєв am Mittwoch, 27. März 2019

Активісти Національного Корпусу та Національних Дружин спробували обійти кордон поліції іншим маршрутом, в результаті чого сталися сутички, у «Нацкорпусі» повідомили, що в одного з мітингарів розбита голова. Про побитих активістів пишуть і місцеві журналісти.

У Вінниці побиті голови у Нацдружин та кордон поліції із 10 автозаками...

Gepostet von Roman Kowalski am Mittwoch, 27. März 2019

Трьох активістів затримано. Тож представники «Нацкорпусу» та «Нацдружин» попрямували до місцевого райвідділу. За словами представника «Нацкорпусу», їх до тисячі.

Душман, що рулить Нацдружинами у Вінниці сьогодні, вимагає відпустити 3-х затриманих із числа своїх... Каже, шин вони не готували!

Gepostet von Roman Kowalski am Mittwoch, 27. März 2019

Водночас у прес-службі Нацполіції повідомили, що під час проведення масових заходів поліція затримала трьох осіб, які застосували до поліцейських газ дратівливої дії, піротехнічні засоби, кидали в правоохоронців камінням.