Зірку NBA звинуватили у зґвалтуванні. Адвокат спортсмена заявив, що це «вимагання»

Автор:
Олена Козаченко
Дата:
Зірку NBA звинуватили у зґвалтуванні. Адвокат спортсмена заявив, що це «вимагання»

Kristaps Porzingis / Facebook

Латвійського баскетболіста клубу Національної баскетбольної асоціації (НБА) «Даллас Маверікс» Крістапса Порзінгіса звинувачують у зґвалтуванні. Поліція Нью-Йорка порушила справу стосовно зіркового спортсмена. Про це пише New York Post.

Дівчина, яка звинуватила баскетболіста у зґвалтуванні та подала на нього до суду, заявила, що інцидент стався 7 лютого 2018 року, після матчу з «Мілуокі». Під час цього матчу латвієць зазнав серйозної травми — він пошкодив передню хрестоподібну зв'язку. Через цю травму відіграв всього 11 хвилин матчу, після чого спортсмен нібито прийшов до неї в гості, але потім пішов до себе. Пізніше, близько другої години ночі, запросив дівчину до себе і зґвалтував. Вона також зазначила, що у момент зґвалтування баскетболіст вдарив її кулаком в обличчя.

Після інциденту жертва сказала, що вона домовилась з баскетболістом про те, що в обмін на її мовчання, він заплатить $68 тисяч. Однак обіцяні гроші він так і не виплатив, тому дівчина пішла до поліції.

Представники Порзінгіса зробили заяву про те, що секс між ним та дівчиною був за взаємною згодою. На думку адвоката спортсмена, дівчина займається вимаганням.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо