Садовий: «Самопоміч» іде на парламентські вибори

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Мер Львова та лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий оголосив, що його політсила братиме участь у найближчих парламентських виборах. Про це він написав на сторінці у Facebook.

«Обʼєднання «Самопоміч» іде на парламентські вибори. Розробляємо першу в українській історії систему формування переліку кандидатів за відкритими списками», — написав Садовий.

Він додав, що виборці можуть мати багато претензій до фракції «Самопомочі» в парламенті, і з багатьма Садовий солідарний. «Але ці хлопці і дівчата не скурвились, і робили що могли», — додав мер Львова.

Закон про Президента

1. В ці дні важливо не пересваритись так, що забудемо де справжній ворог. 2. Виносимо в парламент «Закон про Президента», який поставить зрозумілі рамки і не дозволить зловживати владою президенту з будь-яким прізвищем. Про імпічмент там теж є. Читайте тут і давайте свої коментарі - https://bit.ly/2HSXQk53. Об'єднання "Самопоміч" йде на парламентські вибори. Розробляємо першу в українській історії систему формування переліку кандидатів за відкритими списками. Наші виборці можуть мати багато претензій до фракції «Самопомочі» в парламенті і з багатьма я солідарний. Але ці хлопці і дівчата не скурвились і робили що могли. Все тільки починається!

Gepostet von Андрій Садовий am Dienstag, 2. April 2019

Крім того, за словами Садового, фракція внесе до парламенту проект закону про Президента, який поставить «зрозумілі рамки і не дозволить зловживати владою президенту з будь-яким прізвищем».

Андрій Садовий на початку передвиборчої кампанії 2019 року балотувався в президенти від партії «Самопоміч». Але 1 березня оголосив про обʼєднання з лідером «Громадянської позиції», іншим кандидатом у президенти Анатолієм Гриценком та зняв свою кандидатуру з президентських перегонів на його користь.