«Приватна ініціатива, яку не обговорювали». «Олімпійський» не отримував заявок на проведення дебатів між Зеленським та Порошенком

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Керівництво НСК «Олімпійський» заявило, що не отримувало заявок на проведення дебатів між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком. Про це йдеться у повідомленні на сторінці стадіону у Facebook.

«Пропозиція одного з кандидатів у президенти провести такі дебати на стадіоні НСК «Олімпійський» у Києві є його власною ініціативою. Вона не обговорювалася з керівництвом держпідприємства та не узгоджувалася з графіком проведення заходів на стадіоні», — підкреслили в НСК.

У керівництві арени додали, що в разі отримання таких пропозицій адміністрація НСК «Олімпійський» розгляне їх у робочому порядку. «Принагідно заявляємо, що НСК «Олімпійський» є аполітичним державним підприємством та не бере жодної участі у виборчій кампанії жодного з кандидатів у Президенти України», — додали в керівництві арени.

🚩До уваги ЗМІ та громадськості! До державного підприємства НСК «Олімпійський» не надходило жодних офіційних заявок, чи...

Gepostet von Olympic NSC am Mittwoch, 3. April 2019

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо