Ассанжа можуть вислати з посольства Еквадору в Лондоні. На його підтримку активісти поставили намети і запалили свічки

Перегляди:
1209
Автор:
Олена Козаченко
Дата:

Засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа найближчим часом вишлють з дипломатичного представництва Еквадору в Лондоні. Про це йдеться в Twitter міжнародної організації.

У WikiLeaks зазначають, що джерелом цієї інформації є високопосадовець в Еквадорі. Термін висилки Ассанжа — протягом «декількох годин або днів».

Також в організації стверджують, що мають дані, згідно з якими між Еквадором і Великою Британією було укладено угоду про арешт Джуліана Ассанжа.

У Міністерстві закордонних справ Еквадору не підтвердили інформацію про висилку Джуліана Ассанжа, натомість назвали це «образливими» та «необґрунтованими чутками», пише видання El Comercio.

Нині під посольством Еквадору в Лондоні активісти на підтримку Ассанжа встановили намети та запалили свічки. Вони ведуть цілодобовий стрім.

Нагадаємо, засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа у 2010 році звинуватили в сексуальних домаганнях і зґвалтуванні в Швеції. Скандинавська країна видала ордер на його арешт, а Ассанж попросив прихистку на території посольства Еквадору в Лондоні. З 2012 року він перебуває в посольстві, де отримав політичний притулок.

  • Президент Еквадору Ленін Морено заявив, що журналіст і засновник проекту WikiLeaks Джуліан Ассандж постійно порушує правила перебування в посольстві країни в Лондоні, де живе з 2012 року.
  • Журналіст і засновник проекту WikiLeaks, 47-річний Джуліан Ассанж, отримав новий паспорт від Австралії. Очікується, що це допоможе розслідувачеві, який оприлюднив секретні матеріали про шпигунські скандали, покинути посольство Еквадору в Лондоні і повернутися додому.
  • Президент Еквадору Ленін Морено заявив, що отримав письмові запевнення Великої Британії у тому, що засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа не екстрадують. Раніше Ассандж заявив, що готовий вийти з посольства Еквадору, якщо Британія не екстрадує його.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо