Порошенко призначив заступником голови СБУ екс-керівника департамента «Т» із захисту національної державності

Перегляди:
1420
Автор:
Олена Козаченко
Дата:

Президент Петро Порошенко звільнив заступника голови Служби безпеки Сергія Базюка і призначив замість нього Владислава Косинського. Відповідні укази оприлюднені на сайті президента.

Раніше полковник Владислав Косинський обіймав посаду керівника управління Служби безпеки в Сумській області, 13 березня 2019 року Порошенко звільнив його. Косинський був головою СБУ області два роки. 

У 2014—2015 роках був керівником департаменту «Т» СБУ (із захисту національної державності), у 2015—2016 роках — начальником Управління внутрішньої безпеки СБУ.

Колишній заступник начальника СБУ, генерал-майор Сергій Базюк перебував на посаді заступника голови Служби безпеки з жовтня 2015 року. Минулого тижня на сайті президента були оприлюднені результати перевірки згідно закону про люстрацію, яка не виявила порушень.

Раніше ЗМІ Сумщини повідомляли, що Косинського помітили у використанні для службових цілей вертольота, який належить співвласнику мережі супермаркетів «АТБ» Геннадію Буткевичу. Після чого народний депутат Віталій Купрій повідомляв, що детективи НАБУ нібито зареєстрували справу щодо можливого хабарництва Косинського.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо