Справа Майдану: колишньому беркутівцю Хандрикіну загрожує вісім років тюрми

Автори:
Тетяна Безрук, Олена Мельник
Дата:

У Дніпровському районному суді Києва 4 квітня розпочалися дебати у справі про катування активістів Євромайдану Владислава Цілицького та Михайла Низкогуза. Злочин стався 20 січня 2014 року на колонаді «Динамо» на вулиці Грушевського.

Під час засідання прокурор Ігор Іванцов запросив у суду вісім років позбавлення волі для обвинуваченого Андрія Хандрикіна — колишнього працівника харківського «Беркуту», який зараз служить у поліції.

У справі про катування активістів Майдану троє обвинувачених. Це екс-беркутівці Андрій Хандрикін, Артем Войлоков та Владислав Мастега. Наразі на лаві підсудних перебуває лише Андрій Хандрикін.

У квітні 2017 року Войлоков та Мастега втекли з України та записали в Росії відео. Вони заявили, що на Євромайдані «виконували свій конституційний обовʼязок та захищали закон і порядок». Адвокатська дорадча група проаналізувала записаний ними ролик та показала відео, де видно їх поведінку під час Революції Гідності.

Мастега та Войлоков. Беркутівці-втікачі про захист конституції...

Відео, яке неможливо дивитись, і яке водночас необхідно подивитись.Беркути - втікачі до Росії розповідають, що виконували свій конституційний обов'язок на Майдані та захищали закон і порядок.На відео, долученому до матеріалів кримінального провадження видно, як саме, вочевидь, розуміють свій конституційний обов'язок втікачі. Що в їхньому розумінні "захист закону і охорона правопорядку"Давайте подивимось, кому дали змогу втікти закордон наші доблесні силовики та судді.

Gepostet von Адвокатська дорадча група / Advocacy Advisory Panel am Mittwoch, 12. Juli 2017