Голова Херсонської ОДА подав заяву про звільнення — активісти

Автор:
Тетяна Безрук
Дата:

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв подав заяву про звільнення. Про це написав активіст ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк?» Роман Сініцин у Facebook.

«Сам написав заяву про відставку, походу ще вчора. Не Президент збив, а типу сам вирішив», — йдеться у повідомленні.

Гордєєв всьо.Сам написав заяву про відставку, походу ще вчора.Не Президент збив, а типу сам вирішив."Заради...

Gepostet von Roman Sinicyn am Samstag, 6. April 2019

Також Сініцин опублікував фото заяви, яку написав Гордєєв.

Александр Спиваковский / Facebook

Пізніше цю інформацію підтвердив парламентар Олександр Співаковський.

«Гордєєв прийняв власне рішення! Складне. Мужнє. Дуже особисте. Заради суспільного спокою. Заради України! Але з розумінням того, що якщо є претензії та сумніви — потрібно дати можливість слідству прозоро і чітко виявити всі обставини жахливого вбивства. У нас не 1937 рік і винуватих не призначають. Наступний крок це поліграф! Остаточне рішення за Президентом України», — підкреслив він.

Додамо, рух «Хто замовив Катю Гандзюк?» вимагав від президента звільнення членів «Блоку Петра Порошенка» Євгена Рищука та Андрія Гордєєва, яких батько Катерини Гандзюк назвав замовниками вбивства своєї доньки.

Гордєєв прийняв власне рішення! Складне. Мужнє. Дуже особисте. Заради суспільного спокою. Заради України! Але з...

Gepostet von Alexander Spivakovsky am Samstag, 6. April 2019
  • На засіданні бюро Херсонської обласної організації партії ВО «Батьківщина» 8 лютого вирішили виключити з членів партії Владислава Мангера. Його підозрюють у причетності до вбивства активістки Катерини Гандзюк. Сам він називав звинувачення політичною провокацією.
  • Губернатор Херсонської області Андрій Гордєєв і голова обласної ради Владислав Мангер відповіли на звинувачення батька радника мера Херсона та активістки Катерини Гандзюк у причетності до замовного вбивства, заявивши, що всі слова на їхню адресу — політична провокація.