Гриценко назвав умови, за яких підтримає Зеленського у другому турі

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко назвав умови, за яких буде готовий підтримати кандидата в президенти Володимира Зеленського у другому турі виборів. Відповідний пост політик розмістив на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні зустрівся з Володимиром Зеленським. Не для власного працевлаштування або входження нашої команди в його команду, а щоб відчути і зрозуміти людину, яка має реальний шанс стати главою держави. Коротко мої враження з питань, які вважаю суспільно значущими», — зазначив він.

Розмова очі-в-очі.Сьогодні мав зустріч з Володимиром Зеленським. Не для власного працевлаштування чи входження нашої...

Gepostet von Анатолій Гриценко am Samstag, 6. April 2019

Так, Гриценко уточнив, що Зеленський «не готовий до президентської посади, але повністю усвідомлює всю відповідальність», «буде викорінювати корупцію і мародерство», «не буде здавати Україну Путіну» і «поки не визначився зі своєю «пʼятіркою» кадрових призначень — СБУ, ГПУ, Міноборони, НБУ і МЗС».

Крім того, стверджує Гриценко, він готовий підтримати Зеленського тільки за певних умов.

«Наостанок, оскільки ви мене питаєте: чи проголосую я за Володимира Зеленського у другому турі? Коли він публічно представить свою команду, і якщо кандидати на ключові пости будуть для мене переконливими — тоді, напевно, проголосую, щоб дати і йому, і країні шанс», — уточнив він.