«Я не йду ні до Зеленського, ні до Порошенка». Соболєв виходить із партії «Самопоміч» і вже написав заяву

Перегляди:
1371
Автор:
Олена Мельник
Дата:

Заступник голови фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв виходить з партії «Самопоміч». Він заявив, що не братиме участі у виборах до парламенту від цієї політсили, але з фракції не виходить. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Я не буду балотуватися з партією «Самопоміч» на наступні вибори. В нас справді є ідеологічні розходження з керівництвом партії, як діяти у політиці. Звісно, я не йду ні до Зеленського, ні тим більше до Порошенка. Сам терпіти не можу перебіжчиків», — зазначив він.

Як обіцяв, докладно відповідаю:1. Я не йду з фракції "Самопоміч". Ми були обрані після Євромайдану як об'єднання...

Gepostet von Єгор Соболєв am Mittwoch, 10. April 2019

Соболєв зазначив, що приєднається до нової політичної силі, «яку запропоную створити на принципах відкритості, дієвості і доброчесності, звісно».

У прес-службі партії «Самопоміч» повідомили, що народні депутати Єгор Соболєв та Семен Семенченко, які буди обрані у 2014 році до Верховної ради за списками об’єднання, вирішили вийти з партії.

«Єгор Соболєв уже підписав відповідну заяву (на фото), а нардеп Семенченко оголосив про намір зробити це найближчим часом. Депутати повідомили про це своїх колег під час засідання фракції «Самопомочі», — йдеться в заяві.

Народні депутати Соболєв та Семенченко виходять з “Самопомочі"Народні депутати Єгор Соболєв та Семен Семенченко, які...

Gepostet von Об'єднання "Самопоміч" am Mittwoch, 10. April 2019
  • 9 квітня заступник голови фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв заявив, що у нього є розбіжності з керівництвом партії. За його словами, головною проблемою партії є очищення від тих, хто «піддається корупції та іншим спокусам у владі». Також Соболєв заявив, що він і керівництво «Самопомочі» по-різному бачать те, як представляти інтереси виборців.
  • Того ж дня лідер «Самопомочі» Андрій Садовий написав у Facebook про те, що «дехто з народних депутатів від партії покине фракцію». Він подякував їм за роботу, проте прізвищ не назвав.