У Житомирській міськраді розпустили фракцію «Батьківщини» і виключили з партії 7 депутатів

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

У ВО «Батьківщина» заявили про розпуск фракції в Житомирській міській раді та виключили з партії сімох депутатів. Про це йдеться на сторінці житомирського осередку партії у Facebook.

У заяві зазначається, що 10 квітня відбулося засідання членів політичного бюро Житомирської обласної та міської партійних організацій ВО «Батьківщина», депутатів Житомирської обласної ради.

«Прийнято рішення про розпуск фракції ВО «Батьківщина» в Житомирській міській раді у складі Цимбалюк Любові Володимирівни, Горба Валерія Михайловича, Забродського Геннадія Олександровича, Кропивницької Людмили Геннадіївни, Мартинчука Івана Володимировича, Онопрієнко Тетяни Миколаївни, Пидюри Сергія Михайловича та Скоропада Ігоря Михайловича», — повідомляють у місцевому осередку «Батьківщини».

Також уточнюється. що сімох партійців — Цимбалюк Любов, Мартинчука Івана, Горба Валерія, Кропивницьку Людмилу , Савченка Володимира, Горая Олега та Свірчевського Олександра — виключили з лав ВО «Батьківщина».

Прес-реліз Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина»10.04.2019 року відбулось спільне засідання...

Gepostet von Батьківщина Житомир am Mittwoch, 10. April 2019

Голова Житомирської обласної організації «Батьківщини» Анжеліка Лабунська презентувала членам бюро нову команду однодумців, яких партія буде рекомендувати затвердити для участі в парламентських та місцевих виборах.