Одеська активістка отримує погрози після антизабудовних акцій у місті

Автор:
Тетяна Безрук
Дата:

Одеська активістка Світлана Підпала заявила, що на неї здійснюється тиск через її громадську діяльність. Про це Підпала написала у Facebook.

Должна заявить о том, что на меня оказывается давление с разных сторон по причине моей активности по Летнему театру....

Gepostet von Светлана Подпалая am Sonntag, 14. April 2019

«Маю заявити про те, що на мене чиниться тиск із різних сторін через мою активність щодо Літнього театру. Пишу дуже коротко, просто виношу це у публічну площину: мають місце погрози, психологічний тиск, наклеп, спроби дискредитації, кримінальне переслідування і арешт майна. Я постараюся реагувати на кожен з цих епізодів», — розповідає активістка.

У коментарі для theБабеля Світлана Підпала сказала, що погрози надходять від «тітушок», які повʼязані з Одеською міською радою.

З березня 2019 року одеські активісти проводять суботники у «Літньому театрі», розташованому на території одеського міського саду, який місцева влада передала в оренду на 49 років підприємству «Солінг». За словами активістів, зелену зону «Літнього театру» планують забудувати восьмиповерховим торгово-розважальним центром з підземною парковкою. Одесити не згодні з подібною забудовою і почали висаджувати у саду дерева.